belushka20
Мдаа.. някои мъже са задници просто..
disappointed
Винаги се чувствам малко гузна, когато навляза в нечие минало лично пространство и снимам. Но си тръгвам жадна за още. Мазохистично.
rups
Kakva spokoina sutrin samo.. X)
notexist
Компютъра на мама ще го изхвърля през терасата.
specter
Изгониха ни от лекция, защото някой се е обадил, че в университета има бомба... WTF ?!?!?
Bobdweller
Ей това като го видя за игра, която я има за iOS и ми върви на iPod-a, просто много се нервирам. Никаква логика няма!
belushka20
Въпрос на деня : Кои са ви кофтите страни?
belushka20
Колко е странно да усещаш вятъра на промяната и да се боиш от него.. А не е като да е студен ами топъл и приятен.. И те е страх да не е просто от вентилатора..
aviatrix
STOP WHINING ! all you do is whine about stupid shit that don't matter. Pathetic.
alish
wait... мисля, че за този challenge намерих 4 снимки. O.O айде тази,че съм в действие. + най-скорошната в линка.
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/602329_332151....jpg
belushka20
Имам муза! Дойде ми музата! Умирам от кеф от месец и половина всичко ми е криво и не ми се рисува и пуф тая вечер - муза! Ох не знам кой знае усещането ама ..
notexist
няма такъв карък като мене на билярд просто!
тва ще е за хора, които очевидно нямат никакъв живот
Dec 02 2012, 21:28мда вредни са тези игри, не съм играл WOW досега, но доколкото знам доста животи е провалил
Dec 02 2012, 21:45играта не проваля живота , хората сами си провалят живота , играта е просто извинение.
Dec 02 2012, 21:47прав си, но все пак ще е по-добре игрите да се развиват в друга посока
Dec 02 2012, 21:50Игрите се развиват към определени потребителски групи , а за mmorpg-тата очевидно има търсене. + 1 за играта не проваля живота , хората сами си провалят живота!
Dec 03 2012, 02:40