arkaimcho
Весела Коледа на всички.Пожелавам Ви много здраве,щастие и успехи.Приятно изкарване на новогодишният празник.
notexist
Ми едно такова коледно и празнично и супирскуууууууу ^^
disappointed
Заведения по празници = градски транспорт сутрин в делнични дни.
mudisoft
оф, лондон е един хубав и същевременно яко смотан град..
eddy
послойна топография (хах) на съдържанието в куфара ми, пфф... когато се лишаваш от дрехи, заради едни учебници
coolpuppy
Какво най-много обичаше да похапваш като малък/ка, когато си бил сам/а и не е имало кой да ти забрани?