mitternacht
Симпатична, носи настроение (което я прави стойностна), неясно защо авторката си е праснала баш там името, ама айде...
blacksnoopy
Вместо да си пиша дипломната, която трябваше да е готова в сряда, се занимавам с разни клипчета
notexist
тъпото хранилище на телефона ми ме дразни!
disappointed
Did I say that I need you?
specter
Kindle Touch ( варианта с рекламите ) за 240лв. неразпечатван, донесен от USA звучи ли ви като добра оферта ?
notexist
Честит празник на всеки, който пази детското у себе си!
Не е неясно.Много добре даже е направила. Не върви да вземеш една такава снимка, да си лепнеш ти името там, дето в момента не те кефи, че е, и хоп-ти си автора.
Jul 06 2012, 00:22някой ако тръгне да краде снимки... ехее
снимки- бол
пък и го правим за общото благо, не за печалба 
Jul 07 2012, 21:58Да де, да. Но има и разни такива, които дебнат определени снимки за разни конкурси и т.н. Дълга и широка. Това ми беше идеята.
Jul 09 2012, 21:05