spaceman90
ин а паралел юнивърс: 24-ти май ще да е празника на месните ястия и скарата...където вместо знанье и културъ раздават кибапчита и мибапчита...ех мичти мичти
coolpuppy
Най мразя да си изпускам нещата там, откъдето не мога да ги измъкна!
kanibali
Днес е 9 май честит празник! Победа над фашизма!
notexist
Събирам любовни мисли от сорта на "Ако обичаш някой, пусни на свобода" бла бла, от разните му фейсбук велики мисли. Може да помогнете с някое друго изказване.
t0m3kk
Булката ми подари 20 гр. сребърен медал на Св. Георги, като в края е позлатен... Супер много ме зарадва и изненада с избора си!
gg04
Честит празник на всички адаши, да сте живи и здрави!
baionzi
някой знае ли бързо тесто за пица....че намерих разни рецепти ама като не са изпробвани......пък не ми се чака...
тъкмо се прибрах, но не от стз. аре ела уикенда за празника на розата, м?
May 30 2012, 21:38хм, ще се опитам да навия тая вечер шофьорчето ми, че и без това ми е длъжник ;д
May 30 2012, 21:42пък може и фотографката си да навия! доообре, ще я видим
May 30 2012, 21:43