blacksnoopy
Все още ни е в бета софтуерчето
rups
Някой може ли да ме светне каква е разликата на ipod 4g от предишните g-та
t0m3kk
Ето така трябва да се абонират хората за разни newsletter-и... А не да ти взимат емайла от нета или пък някой друг да те абонира... А иначе е странно, че този..
blacksnoopy
Писна ми от разни кучезащитнически организации
h4ckY
Харесах си монитор, притеснителното е, че в момента имам пари да си го взема...
specter
Е само това не бях виждал още из влаковете на БДЖ ... Кога ли ще се озова и аз в някой товарен вагон ...
http://www.btv.bg/az-reporterut/id/12/pg/1/usernews/8613519...html
engise
Ебати майтапа ... Няма никой в офиса и няма кой да ми отвори -_-
kanibali
Хайде весел празник ставам! Чао
kanibali
Защо беше изтрит моят профил!? Какво наруших!?
joronedelchev
Не вярвайте на разни рецензии, че новият "Американски пай" е тъп. Много си е добър даже, точно което се очаква от него - това предлага.