podmatrix
Някой да ползва ADWLauncherEX?
aftercollabz
има ли възможност след заразяване с някви вируси гадни нещо да е останало, въпреки че съм използвал точка за възстановяване на системата?
SaTaSi
Страхотно започване на седмицата. Курсовата ми работа, която писах 3 часа, беше изтрита от лицето на земята, защото window-sa ми крашна.Трябваше да го преинстал
dani4ka
честит празник на всички големи и малки женички!
dani4ka
По случай празникът туморол, /а и не само/ да плакнем очи.
blacksnoopy
Айде по случай празнико едно видео от нашия състав
Убих се да ги мъча и не става....
Mar 16 2012, 14:57Хмм, странно, аз съм с някаква ICS тема, и може би затова не съм забелязвал такова нещо
Mar 16 2012, 15:22Аз не съм фен на готовите
Обичам сам да си правя визията.
Mar 16 2012, 15:24Готино ! Амиы дано се появи някой, който знае решение на проблема ти
Mar 16 2012, 15:30Прикачих снимка към поста за пример как изглежда...
Mar 16 2012, 15:39