Търсене на постове: разни

Snoopy
blacksnoopy
Много ме дразни, че вече почти всички смартфони започват да ги правят с несменяеми батерии. Рано или късно ще се случи да забие и ко праим..
Snoopy
blacksnoopy
Питам аз един магазин дали ще работят по празниците, те ми отговарят ще работят с намалено работно време, но не уточняват до колко часа
hurmaqny
Пее ми се! Много лошо... :D
Мануел Симеонов
Manuel
Идва Великден, а така го мразя тоя празник. Почти колкото 1ви март и целия му грозен кич ;)
Snoopy
blacksnoopy
@sown честит празник, дюд :)
шУс!
notexist
Еййй, с нетърпение чакам и на баба ! Сутрин с топло скоро издоено прясно мляко и цяла маса с козунаци и курабии! Обичам ги тия празници! ^^
майка ти
disappointed
Стенли Джордън идва в Казанлък за празника на розата. :)
http://www.blitz.bg/news/article/135611
шУс!
notexist
А е знаете ли, че днес бил празника на политиците :Д
шУс!
notexist
Или съм болна, или съм бременна.
Fluxy
belushka20
Oф май да взема да махна видимостта си на скайп .. баси.. писна ми от разни "фенове на камерките" да ми пишат там ахаха
Собственик- списание за хората, имотите и проблемите
Sobstvenik
Бизнесът и празничната система | Собственик http://www.sobstvenik.com/?p=4082
Георги Неделчев
joronedelchev
N7 - най-добрият музикален плеър за Андроид:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.n7mobile.nplayer
Георги Цветанов
416930_375707555783738_129149043772925_1210189_1832289473_n.jpg t0m3kk
Колко ли? (via )
Георги Динков
gogata2427
Ако кача в ютуб видео с аутопсия на извънземно , дали ще ми го затрият ?
Георги Цветанов
t0m3kk
Още само 12 посещения и ще е в историята като браузър на потребителите посещаващи блога и сайта ми :D
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата