gogata2427
Това,че не го казваме и показваме,не означава,че не ни пука и не се дразним !! Но пък ако за вас е по-добре с гръм и трясък да покажете,че не искате да е така -
LiliyaDianova
защо все не помня откъде, дявол го взел, ми се появяват разни синки... :X
dandelion
Въпрос изискващ бърз отговор. Как мога да направя спредшиит на ексел 2011 (мак) чрез който да пратя един и същи мейл на 200+човека, всеки мейл с името им.
specter
Честит празник на нас влюбените, а този койко е направил програмата ми днес да трябва да съм в университета вместо при приятелката ми, да му ...
gogata2427
На този хубав празник ми идва идеята да ви поздравя с тази песничка !! ^^ : ))
много яка :d
Feb 18 2011, 01:24и баш мойто желание за такива празници с най-голям %
А тая година на тоз' празник как се нарязах... Бях се маскирал кат' истинска пияница и снимки има 
Feb 18 2011, 01:27NINJA !!!
Feb 18 2011, 01:30