Търсене на постове: разни

Alita
Alita
Здравйте (: Много прекрасно време в този прекрасен празник :)
-=*****=-
mitternacht
Христос Воскресе! Светъл празник, приятели!
шУс!
11102748_10205378676379821_516861406264705923_n.jpg notexist
Много ми харесва камерата на новото ми джисиемчи ,3
-=*****=-
mitternacht
ъъ... какво разбирате под "шницел"? Щото вкъщи правим "шницели" от кайма (и разни неща) докато явно под "шницел" разбират и панирана пържола. I'm confused now
hurmaqny
That moment когато някой те дразни само с присъствието си. Now where's my shovel?
-=*****=-
mitternacht
Флиртувате ли? (С ГаджИто не вАжи, щото е easy mode)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Пациентите от протетичната са винаги много щедри, днес моята пациентка ми донесе бонбонки, шоколадче и кафенце. :) Пък аз др. път ще й предам новите зъбки :)
-=*****=-
mitternacht
Честит празник, момичета! Бъдете все така прекрасни, чаровни и омагьосващи! Обичаме, когато ви обожаваме!
Георги Цветанов
t0m3kk
Хем ми се иска да сменя фирмата, хем ме мързи да търся... Не може ли да си лежа вкъщи и да идват разни хора да ме питат дали не искам да работя за тях :D
Еми Окснитси
dandelion
Fffffffff.k Маугли не се появи на работа днес................ Ами сега?
шУс!
notexist
Пингвина от Готъм е много гнусен, ама ме радва въпреки това :Д
Peter Nikolow
bgdn
Абе 2015та стана... след подобни новости обмислям да премахна изцяло Flash... от 4 години ползвам HTML5 видео и няма да ми липсва
https://helpx.adobe.com/security/products/flash-player/apsa15-02.html
Еми Окснитси
dandelion
Каня се да си продам макбук про-то 13" от края на 2011 и да си купя нов еър 13". Не знам какво ме спира обаче..
Цончев
tsonchev
от 2 години насам едно момиче ми харесва, абсосютно всеки пост, всяко клипче, всяка снимка при това секунди след като ги ъплоудна. so creepy
Snoopy
10676177_10152552620077452_8520163950361193930_n.jpg blacksnoopy
Айдее четвърт век чукнах...
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата