mitternacht
Ако не ме мързеше може да понапълня инстаграма със снимки разни, ама и без това вече тормозя прекалено много хората във фейсбука със снимките ми...
_e7
какво добро сторихте от неделя до сега?
notexist
Някой да ми напише писмо да видя дали писука туй нещо ;д
nemesys
Кой искаше ivite за Inbox, че имам 3 ?
t0m3kk
Времето минава, а сайта тук запада... Разгледах профили на разни хора, които са що-годе активни, та гледах до 10-та страница и се върнах в постовете им от 2012
mitternacht
като се замислиш - още Шекспир е почнал да разнищва любовта [23:36:19] S: аа, къде ти Шекспир... още древногръцките поети! [23:36:22] S: и още не е разбрана
_e7
Колко досадно е това "номинирам съм отбабати да споделя стихотворение и да разпространя олигофренията"?
thank Ya, u 2 bro
Dec 06 2014, 13:19