notexist
Получих си пратката днес! Ето защо пия Кока-Кола, а не Пепси... Защото те си изпълняват подаръците... Ваучера на тъпото Пепси така и не го получих!
hurmaqny
Много се дразня на касиерки, които не ти слагат продуктите в торбичката, а те оставят да се оправяш сам. Like, what is your job anyway?!
hurmaqny
Не е много лесно да признаеш, че би предпочел да си навсякъде другаде, само не и вкъщи за празниците.
mitternacht
Am I the only one, който не е чак толкова excited за Коледа? Някак си дори символичното значение ме радва повече...
notexist
Ааааа, спечелих, спечелиииих! Спечелих награда от Кока-Кола, много съм хепи :Д
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
dandelion
Не съм купила нито един подарък за празниците. Утре ще имам много работя явно + колета със сигурност няма да стигне навреме при моите
notexist
Емо Чолаков или Минчо Празников? ;д
@sickornot и аз съм намалила количеството доста, уж за да слабея ;д @_e7 това е абсолютната истина за всички :о
Jan 07 2015, 23:35@notexist продължавай да се самозаблуждаваш :O
Jan 08 2015, 00:01О, извинявай, ти ли си неизвестния вампир от пловдивските улици? Щото и сто века да живееш, все някой ще ти отреже главата. Но не губи вяра, горе главата!
Jan 08 2015, 00:11
Jan 08 2015, 00:14i snaiperistut e kazal taka - GORE GLAVATA!
Jan 08 2015, 00:14