Търсене на постове: разни

Светослав Стоянов
svetoslav
М-тел май ще останат с бая не платени сметки ... такова чувство имам. Тая новата им платформа ще им изде главите и ще им остави джобовете празни.
Съни
FromTheInside
Най-обичам вечерите, когато съм с хора, които обичам и правим разни неща заедно...например да гледаме филми :D:D:D
Snoopy
blacksnoopy
Оф, Мтел ми пращат смс и ми честитят празника на София
Светослав Стоянов
svetoslav
@sown на разни 14-15 годишни пиклички :D
Георги Цветанов
t0m3kk
Скоро ще има много сериозен разговор с баща ми... Прави се, че може да крие разни работи от мен - но не може... Дори да е на 100 км от мен...
Millita
Millita
@bgdn аз белите не ги харесвам .. не можеш да ме издразниш с такъв :Д
-=*****=-
mitternacht
Ако днеска е ден на програмиста- тогава честит празник на 99% от хората тука :D Срам ме е :D бъкел не вдявам от езиди :)) K'во беше? program: begin writeln :D
hurmaqny
Честит празник на всички програмисти. :)
Наси
nveselinov
@sown Да ни е честит празника, то затова е такова слънце днес... :D :D
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Добро утро. Днес е денят на програмиста. По този случай, честит празник на всички програмисти. ;)
шУс!
notexist
живота е леееекично само шибан. утре ме чака тежък ден. кофти изпит, пътуване и разни гадории.
Силия Димитрова
silia
Чувствам се прекрасно сещайки се за разни моменти от вчера. Настръхвам цялата ^^
Иван Савков
sandprince
толкова ли сте тъпи и не разбрахте че като съм ядосан, не е полезно да ме дразните още повече !!
bekyarov
@Method-X Пфф не ти ли дразни ръката.Аз имах една кожена я свалях през 5 минути.. ;D
mudisoft
@viktorkoichew дразни ме с малоумните страници на потребителите и с тва, че нищо не се вижда как се прави у твойте си неща
Страница: 71 72 73 74 75

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата