svetoslav
М-тел май ще останат с бая не платени сметки ... такова чувство имам. Тая новата им платформа ще им изде главите и ще им остави джобовете празни.
blacksnoopy
Оф, Мтел ми пращат смс и ми честитят празника на София
t0m3kk
Скоро ще има много сериозен разговор с баща ми... Прави се, че може да крие разни работи от мен - но не може... Дори да е на 100 км от мен...
notexist
живота е леееекично само шибан. утре ме чака тежък ден. кофти изпит, пътуване и разни гадории.
silia
Чувствам се прекрасно сещайки се за разни моменти от вчера. Настръхвам цялата ^^
sandprince
толкова ли сте тъпи и не разбрахте че като съм ядосан, не е полезно да ме дразните още повече !!
bekyarov
@Method-X Пфф не ти ли дразни ръката.Аз имах една кожена я свалях през 5 минути.. ;D