gogata2427
Охх,ся така ме мързи,ама утре ше сваля снимките дет' сме се снимали от тая вечер,нали изпразнихме бутилкитe,пък другото..
sandprince
Ееее тва вече много ме дразни
alex95
Новия mail.bg е тъп, зарежда 2 часа. И какво ме интересуват празнични календари и глупости при пощата ми. Имам си igoogle за това
FromTheInside
Много ме дразни, когато мъжете като си мислят, че жените са глупави и могат да ги въртят на малкия си пръст.
mind
Дейба, надуха одеве сирените на джамията, да ти мине мерака да излезеш и на празника на БГ.
yacobaco
Честит празник на всички българи!