Търсене на постове: разни

Георги Динков
gogata2427
Охх,ся така ме мързи,ама утре ше сваля снимките дет' сме се снимали от тая вечер,нали изпразнихме бутилкитe,пък другото..
hurmaqny
"Празника беши много хубав. Пийни, ядини, свирки..." :D
Иван Савков
1284035954638424.png sandprince
Ееее тва вече много ме дразни
Мартин Маринов
podmatrix
@ZzZaPyr доста кофти проблем си е това и мен ме дразни много...
Алекс
alex95
Новия mail.bg е тъп, зарежда 2 часа. И какво ме интересуват празнични календари и глупости при пощата ми. Имам си igoogle за това
Стоян Николов
amigo
@SHARKPENT завиждам ти приятелски, дай боже всеки му да посети такива места разнообразни от България...
mpetrov
Мартин Петров Blog. Честит празник Българи http://bit.ly/cmhrIz
Peter Nikolow
bgdn
@human ами... смъкни си я и оттам. Новите iT имат разни защити, не е само в mobile installation patch мамата...
Съни
FromTheInside
Много ме дразни, когато мъжете като си мислят, че жените са глупави и могат да ги въртят на малкия си пръст.
Millita
Millita
@bgdn не ти ли е съвестно да ме дразниш така?! :Д .. добре, че не е наличен :Д
Александър Атанасов
mind
Дейба, надуха одеве сирените на джамията, да ти мине мерака да излезеш и на празника на БГ.
Георги Неделчев
joronedelchev
Много е забавно когато си забравил, че е празничен ден, и се чудиш защо толкова магазини са затворени, а по улиците е мъртвило. :)
Явор
yacobaco
Честит празник на всички българи!
____♂
spaceman90
Търся си г-ца да отпразнуваме заедно празника на „Съединението” ;).за контакти 38 СОУ ъхъ-хъ-хъ
Марияна Сърбинова
jus7y
Добро утро и Честит празник ! Как сме? :)
Страница: 72 73 74 75 76

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата