Търсене на постове: разни

Denitsa
sickornot
честит 6ти септ :) въпреки че сутринта беше мн злеееее, сега ми е празнично.
В. Сотиров
sown
@t0m3kk честит празник и на теб ! (beer)
fdkf
flox
Честит празник ;-)
Георги Цветанов
1283727667465990.jpg t0m3kk
Честит празник на всички БЪЛГАРИ, но не само българи по документи, а българи по душа и сърце!
Peter Nikolow
bgdn
@bekyarov единия е 320х240, ти ми излизаш с 480х800, третия е 320x480. Китайците и те пускат разни "китайски" версии.
Светослав Стоянов
svetoslav
Чудех се от къде разни хора ми пишат в скайп, а аз съвсем забравих, че скайпа ми го има в блога :D
Peter Nikolow
bgdn
във връзка с динамиката на цените на световните пазари Лукойл вдигна цените предпразнично
-=*****=-
mitternacht
разните там институции.Голяма перспектива :D
Иван Савков
sandprince
тоя асен генов почва ме дразни с реването му за думите на Божидар Димитров...
Denis Zhekov
Snooby
@Millita хората много често сме склонни да приемаме разни неща, без да осъзнаваме последиците от тях.
Denis Zhekov
Snooby
@alex95 много, спор няма. Ама сега по-апетитен ми е Apple TV, стига да измислят начин да го отключат и да чете разни други формати.
Мила Цветкова
Milady
Тоя вятър сериозно ме дразни :)
Denis Zhekov
Snooby
@bgdn а относно G1, гледах разни оферти в БГ, повечето хора се опитват да го продават за 250-300, докато други продават по-нови модели за по малко.
Peter Nikolow
bgdn
@engise има начин м/у другото пак да тръгне - но после се пускаха разни пачове...
Snoopy
blacksnoopy
@nveselinov Аз съм почитател на Dbox, но вчера ве издразни. Трябваше да получа едни работни файлове, а не съм ги получил
Страница: 73 74 75 76 77

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата