Anellya
Искам да хвана и да изтрия всичко от компютъра, че може и уиндолс-а! Толкова много ме дразни днес!
viktorkoichew
ех тоя Янашев.. как ме дразни. В-се-се-сеща по никое време. : (
rups
Леле как ме дразни тоя компютър и тоя интернет... охлюв гаден, никаква работа не мога да си свърша с него
BlueDragon
Честит празник на всички БЪЛГАРИ!
jmel4e
Да на добрите дела казаха 100 деца в община Садово... Детски празник в забавления срещу насилието в Садово Над 100 деца от детските градини в община Садово, обл
http://goodnews.bg/index/page/bulgaria/id/2280/%D0%94%D0%B0_%D0%BD%D0...%D0%
t0m3kk
Честит празник на всички деца и на тези, които се чувстват като деца (и аз съм от тях) ;]
bebezona
Не изхвърляйте празните пластмасови бутилки. Използвайте въображението си, превърнете ги в нещо пъстро и интересно и зарадвайте малките палавници.
http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=908