Търсене на постове: разни

Анелия
Anellya
Искам да хвана и да изтрия всичко от компютъра, че може и уиндолс-а! Толкова много ме дразни днес!
fransk Cognac
viktorkoichew
ех тоя Янашев.. как ме дразни. В-се-се-сеща по никое време. : (
semprom
Направих си класното то етика и право + това получих 6 на тетрадката ми с домашни :D -- Честит празник на всички също!
rups
Леле как ме дразни тоя компютър и тоя интернет... охлюв гаден, никаква работа не мога да си свърша с него
Александър
BlueDragon
Честит празник на всички БЪЛГАРИ!
jmel4e
Да на добрите дела казаха 100 деца в община Садово... Детски празник в забавления срещу насилието в Садово Над 100 деца от детските градини в община Садово, обл
http://goodnews.bg/index/page/bulgaria/id/2280/%D0%94%D0%B0_%D0%BD%D0...%D0%
В. Сотиров
sown
@invisible101 абе живи и здрави да сме! :) Всеки ден е празник! Cheers (beer)
hurmaqny
@disappointed не и толкова хубаво ;) ние и заря си (сн)имахме. утре - 11.30 ако искаш на паметника в розариум. ще има нещо за празника
Георги Цветанов
t0m3kk
Честит празник на всички деца и на тези, които се чувстват като деца (и аз съм от тях) ;]
LiliyaDianova
а за днешния празник искам близалки, дъвки и бонбонки /шоколадови, ако може/ :P
invisible101
@sown Честит Празник и на теб :P
В. Сотиров
1275380255135154.jpg sown
Честит празник на ВСИЧКИ, КОИТО ОЩЕ ЧУВАТ ГЛАСЧЕТО НА ДЕТЕТО В СЕБЕ СИ! :) http://bit.ly/9RG1fn (via @svejo)
Александър
BlueDragon
Честит Празник на всички, които носят детското още в сърцата си :)
Галина Вълчева
galinabg
БЛОГЪТ НА ГАЛЯ :: ПЪРВИ ЮНИ ЛИ? ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, . . . . МИНИСТРИ! http://bit.ly/cLNhI3 (via @svejo)
bebezona.bg
1275373541324599.png bebezona
Не изхвърляйте празните пластмасови бутилки. Използвайте въображението си, превърнете ги в нещо пъстро и интересно и зарадвайте малките палавници.
http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=908
Страница: 80 81 82 83 84

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата