Anellya
И честит празник на всички, които още се чувстват деца!
coolpuppy
А сега лягам. С един ден ставам по-голяма и с един ден повече ще нося детското в себе си! Честит Празник!
Soul4o
тоя iTunes понякога мн ме дразни. Поне като не качва песните, да плюе някви грешки... да не съм врачка случайно
t0m3kk
няк'фи мадами говорят разни ра'оти за мен, за които аз самия не знам... дано самите те знаят какво ще последва от цялата тая ра'ота...
sown
Няма край, няма .. няяяма ! Само мен ли ме дразни това?
eyankulov
Втори ден не ми се отваря Zamunda! Започват да ме съмняват разни работи ... :/
t0m3kk
е т'фа са няма такива тъпаци... заради тях събота и неделя ще хвана да си остана в нас... нека ходят с разни противяги и т'фа е... въобще няма се занимавам...
sandprince
днеска цял ден ям кифтета, пълнени пилета и пия бира и кафета. малък празник е за мен.