t0m3kk
всичко това са празни думи няма нищо помежду ни (подсвир)(припяв)
coolpuppy
Днес не беше лош ден. Правихме класно по БЕЛ, писах разни измислици и... finally си купих карта а соларум ^.^ Вече се вижда разликатааа.. ммм
shimamoto
писна ми да откривам разни "изненади" на перваза на прозореца! ту някоя сърма, ту шише минерална вода.. днес- буца сирене :O
hurmaqny
Ей, да им таковам патронния празник, ей. Махам се.