Търсене на постове: разни

Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Отлгеждам си един комар и отвреме навреме като ме дразни му фкарам по някой и друг тупаник. Ама много пораснал бе... :D
Георги Динков
gogata2427
Абе натяга ме голямото чувство за празнина,и то защо? - Защото ми се иска да имам някакъв сайт,че да имам какво да стопанисвам.. :D
Анелия
Anellya
@disappointed Давай смело! Няма страшно. Не се плаши толкова лесно. Когато започнеш от сутрина да се разкарваш с празни бутилки из улиците, тогава се плаши...
Йордан Яламов
Yalamov
@sown какъв е смисъла да копираш статии от разни сайтове и да ги пускаш в личен блог?
Георги Динков
gogata2427
@semprom От празнично настроение колко бързо се обръща,бяхме взели толкова пара да похарчим и почерпим,а вместо това сега раздаваше..
Мирослав Петров
miro91
@Method-X Все пак урока на момето е по-добър от повечето уроци на тия паляци от videouroci, нищо че си правиш разни асоциации докато гледаш урока :D
rups
@aviatrix на такива неща е кофти вкус и ме дразни, или поне ме дразни в моментите, когато ми се навре в очите/ушите, колкото и да избягвам такива ситуации
Георги Цветанов
t0m3kk
@sown майка ми пък редовно хваща разни 4-ки ау... един път беше хванала 5-тица на 1 фиш, но го беше просрочила...в смис фиша вече беше изтекъл като го проверила
DobriniteNews
1273758164936726.jpg DobriniteNews
Майски празници в Благоевград
http://dobrinite-news.com/?p=21164
В. Сотиров
1273750648980627.jpg sown
@nveselinov Честит празник! Пожелавам ти много щастие , любов.. парички ..жени .. ;) (стандартното) Другото мисля ,че с повечко труд ще го постигнеш... Наздраве
BE PREPARED!
coolpuppy
@sown в Златица се отбелязваше вчера и си имат специален празник за това :) Ходят на едно кладенче, пият бири, ядът.. къпят се :D
Георги Цветанов
t0m3kk
всичко това са празни думи няма нищо помежду ни (подсвир)(припяв)
BE PREPARED!
coolpuppy
Днес не беше лош ден. Правихме класно по БЕЛ, писах разни измислици и... finally си купих карта а соларум ^.^ Вече се вижда разликатааа.. ммм
shimamoto
писна ми да откривам разни "изненади" на перваза на прозореца! ту някоя сърма, ту шише минерална вода.. днес- буца сирене :O
hurmaqny
Ей, да им таковам патронния празник, ей. Махам се.
Страница: 82 83 84 85 86

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата