sandprince
уф блогът ми пак е нападнат от руския спам...
eyankulov
мале тоя руски спам в блога ми с лопата да го рина. Незнайно от къде са ме набарали и спам. Теа дни ше го оправя
rhea
Добро утро на всички. Днес пък нямаше кьорава кола по трасето от Попа до Руски паметник и се придвижих навреме.
digitalr79
днес ще ходя до Свети Влас или Несебър, с една нахална рускиня, навръщане ще е тъмно, а съм кьорав, ще е забавно на пътя! :0