Търсене на постове: руски

Иван Савков
sandprince
уф блогът ми пак е нападнат от руския спам...
Теодор Георгиев
tedo92
@Soul4o осрах рал`тата с класното по руски :D
Йордан Яламов
Yalamov
Ще догледам руския филм "Баварец" от снощи и после ще изляза да разцъкам един стрийт в даскалото :)
Теодор Георгиев
tedo92
Вкъщи. Тъп ден с изключение на това, че спечелих бас и си изкарах 6 за годината по руски :D Все пак ще седна да понауча за класната, но пък си имам резултат :D
Ally
alish
@ZzZaPyr ах, ден победьи...днеска заради това пяхме руски песни в дна... мн фън - още ми ехти в главата това за волга :D
Леприкон
ZzZaPyr
хаха руския спам е интелигентен ;D в блога "Интересно, но защо толкова рядко обновявате" - от къде знаят бе :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
мале тоя руски спам в блога ми с лопата да го рина. Незнайно от къде са ме набарали и спам. Теа дни ше го оправя
Ив
rhea
Добро утро на всички. Днес пък нямаше кьорава кола по трасето от Попа до Руски паметник и се придвижих навреме.
Snoopy
blacksnoopy
Слушам си руски dnb
Георги
FeelTheFear
Здравейте, събуждам се отново с песен на Тимати, тоя руски рап почва да ме кефи :D
Digital Rebel
digitalr79
днес ще ходя до Свети Влас или Несебър, с една нахална рускиня, навръщане ще е тъмно, а съм кьорав, ще е забавно на пътя! :0
Георги
FeelTheFear
@tihomir НИе па не знаем руски, учил съм 4 години амa :D
KOx2
@oXteR руски трафик ... къде?
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата