lyubaca
Вчера руски турист под влиянието на алкохола е набил армията на Лихтенщайн...
leonartis
Хах! Пак руската тема. Полиция закопча току що четирима младежи, препикавали изотзад Руския паметник в Шумен. Възмутени гражданки извикали патрулка
Snake
Айде, записах се в немската със смотания руски, но поне, когато завърша ще знам 3 езика, така че не ме е толкова яд!
leonartis
Събота ми е любимото годишно време. (По-рано беше петък, когато даваха съветски филм, Ну погоди и новини на руски език, ама това беше отдавна, преди ЕС)
ZzZaPyr
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
bgdn
@Method-X Примерно руски спам?
Sham
Руските войски тръгнали да преминават Балкана през тесните хималайски пътеки.