Търсене на постове: руски

Стефан Митев
Rx-Ende
@aleksoft ;) @chalakov2 Варна-Балчик, тоя регион, @sertys Руски мажоретки @Domsdey Помощник към лоби-бара и бара край басейна на един хотел
Свилен Попов
svil4ok
RT @oggin Чудите ли се как звучи сайта/блога Ви на руски ?
http://podcasts.ubot.ru/22345/podcasts-xml.php
---------
NetCutter
Търсят се два стари руски телевизора :)
Радослав
Soul4o
sync-вам си iPod-чето... нови руски DnB ще ми дънят утре в ушите =)
Иван Савков
sandprince
ако някой ми беше казал че ще слушам руски метал, нямаше да му повярвам...а ето че изгледах/изслушах цяла такава песен
Иван Савков
sandprince
яяя руски метали: Кипелов - Я Здесь
Радослав
Soul4o
мда, днес се очертава да си стоя у нас. PS Руский DnB rlz =)
bekyarov
@stalker само бъди спокоен!Скоро предстоят избори ако БСП спечели ще махнат българските и ще дават новини на турски и на руски... :D
Моя Дом
1244811706862085.jpg moqdom
Руски офис консуматив от ново поколение
http://www.moqdom.com/офиси/руски-офис-консуматив/
Теодор Георгиев
tedo92
Аааа, стихотворението по руски ме подлудява! Трябва да го науча наизуст, а не мога да свържа първия и втория куплет, макар да ги казвам добре поотделно!!
Георги Гърдев
GeorgeSG
Сега отивам на даскало за 1 час - класно по руски, после се връщам вкъщи да чета графи, пък до където стигна
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Днес трябваше до ходя до Руски паметник да ми нанесът една оценка, ама др. колеги ще имат изпит, а и мен ме мързи та оценката да си седи в протокола :)
Свилен Попов
svil4ok
@simsy сега ми пуснаха руският Евроспорт... :D дайте ми обратно Йордан Божинов
Иван Савков
sandprince
мразя руските сървъри...цял ден свалям 500 мб-тов архив, бахти зора, бахти чудото...
rr
miStalE
лелеееее днес си бях решила да седна и да поуча малко, ама само като гледам колко много имам да пиша по английски и по руски и по биология и ми се доспива xD
Страница: 16 17 18 19 20

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата