Soul4o
sync-вам си iPod-чето... нови руски DnB ще ми дънят утре в ушите =)
sandprince
ако някой ми беше казал че ще слушам руски метал, нямаше да му повярвам...а ето че изгледах/изслушах цяла такава песен
sandprince
яяя руски метали: Кипелов - Я Здесь
Soul4o
мда, днес се очертава да си стоя у нас. PS Руский DnB rlz =)
tedo92
Аааа, стихотворението по руски ме подлудява! Трябва да го науча наизуст, а не мога да свържа първия и втория куплет, макар да ги казвам добре поотделно!!
GeorgeSG
Сега отивам на даскало за 1 час - класно по руски, после се връщам вкъщи да чета графи, пък до където стигна
sandprince
мразя руските сървъри...цял ден свалям 500 мб-тов архив, бахти зора, бахти чудото...
miStalE
лелеееее днес си бях решила да седна и да поуча малко, ама само като гледам колко много имам да пиша по английски и по руски и по биология и ми се доспива xD