Търсене на постове: сериал

шУс!
notexist
@venom ами то е сериалче :р но още на първата серия се спуках да се хиля.. Accidentally on Purpose се казва ;р
Георги Цветанов
t0m3kk
@patblansh всеки 2-рник за сериалчето ти, през останалото време за идиоти кат' мен :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@patblansh не го гледам т'фа сериалче :D един приятел доста се опитваше да ме зариби по него, но така и не успя :Р
шУс!
notexist
бум тряс прас.. искам филм. скучно ми е, ям сладко и солено.. искам фииилм.. нещо дълго, сериал.. хубав. не отегчителен! ух!
шУс!
notexist
@Manuel смешно. гледах един сериал (вампирски) в който имаше реплика "защо не дойде бъфи.. или блейд" ха! смях!
Sepphora
Филми и сериали онлайн
http://sepphoras.blogspot.com/2009/11/dani-milev-vesko-eshkenazi-zave...html
rups
Чудя се кой сериал да почна да гледам... Засега давам шанс на Misfits, но май не е по мой вкус
patblansh
мисля да гледам някоя серия на секса и града, нищо не ми действа по-успокояващо и вдъхновяващо от стар сериал, мяу
The Bot
bot23
[bgblogs] Турските сериали и новините на турски http://tinyurl.com/ybbg28r
Леприкон
ZzZaPyr
- "Двама мъже и половина" първоначално е било идея за сериал само с Чък Норис.
The Bot
bot23
[bgblogs] Турските сериали - сапунките на нашето десетилетие http://tinyurl.com/y8akcur
mudisoft
FlashForward не е лош сериал =)
1258581356591785.jpg yordanoff
Този сериал изглежда интересен. Едва ли е такъв, но ще го тествам някой ден. Добре се презаредих с филми.
Our
Ourz
@hurmaqny Определено... аз живея с тоя сериал :D
Белкин
ReXTaN
Кажете някой сериал да гледам :)
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата