Domsdey
Абре, тука си говорехте за някакъв нов сериал с вампири....?
stankoff
Нов сериал, нови извънземни - V
alish
някой тр да ми спре безсмислените и малоумни сериалчета. и между другото - мб просто обича шоколад момичето!!
shimamoto
няма ли да свърши тоя тъп сериал Перла, бе? повръща ми се от него |-(