Търсене на постове: сериал

Тео
dimitroff
@n3mo - Flashforward за мене следващия най-добър сериал след Хаус... Кеф ти история, кеф ти екшън, кеф ти мистерия. Само дано тъпите американци да не го спрат..
Мануел Симеонов
Manuel
Серията на House отново ми хареса много. Защо най-готиния сериал излиза най-рядко =/
Тео
dimitroff
Flashforward - ето това е сериала... Поне нещо хубаво в петък.
Мирослав Петров
miro91
@R3sp3k7 само някои серии съм гледал, не го гледам редовно но е супер откачен сериал, много кефи
lam3r4370
@R3sp3k7 за съседите,мнооооооооооого як сериал.Много. :D :D :D
hurmaqny
@R3sp3k7 от това се боях да не ме попиташ :D в моя случай беше сериал - реших да си догледам д-р Хаус, а иначе ако питаш за филм, опитай по-късно през деня :D
DiamondStar
@viktorkoichew За да има сериал, който да се гледа от будалите.
hurmaqny
Пускам си останалите епизоди на сериалчето
fransk Cognac
viktorkoichew
@disappointed но на лекции все още не ми се ходи! :D То аз ако отида.. не няма. Ще гледам сериали, после ще почета някоя тухла и пак на работа! Идва коледа!
rups
Леле и по Нова Тв са пуснали някакви турски сериали, горко ни на нас дето нямаме кабелна, няма с какво да се събуди човек
Вангел Стоев
venom
damn... излгедах си сериалите .... сега няма к'во да правя... кажете някой сериал бе хора?
hurmaqny
Лека нощ, buddies, отивам да си пия лекарствата и да си гледам сериала :]
Бранимир Бонев
bbonev
Чак забравих, че е вторник и си надърпах сериали още на обяд
Николай
harryniki
@fiuf ако имаш време за сериали...твърдо ти препоръчвам да гледаш Supernatural
Георги Цветанов
t0m3kk
Свалям BattleStar Galactica от 2003 година и 4-те сезона на сериала :)
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата