dimitroff
@n3mo - Flashforward за мене следващия най-добър сериал след Хаус... Кеф ти история, кеф ти екшън, кеф ти мистерия. Само дано тъпите американци да не го спрат..
Manuel
Серията на House отново ми хареса много. Защо най-готиния сериал излиза най-рядко =/
dimitroff
Flashforward - ето това е сериала... Поне нещо хубаво в петък.
hurmaqny
Пускам си останалите епизоди на сериалчето
rups
Леле и по Нова Тв са пуснали някакви турски сериали, горко ни на нас дето нямаме кабелна, няма с какво да се събуди човек
venom
damn... излгедах си сериалите .... сега няма к'во да правя... кажете някой сериал бе хора?
hurmaqny
Лека нощ, buddies, отивам да си пия лекарствата и да си гледам сериала :]
bbonev
Чак забравих, че е вторник и си надърпах сериали още на обяд