rups
Още не съм гледала епизода на Gossip Girl от миналия понеделник.. трети сезон наистина е супер тъп.. жалко за хубавия сериал
blacksnoopy
Един от най-успешните български ситуационни комедийни сериали - "Клиника на третия етаж" ще продължи с цял нов сезон под надслов „10 години по-късно“.
http://avtora.com/news/nowini/otnowo_klinika_na_tretiya_etazh
stankoff
Gossip Girl.. много силен сериал
Miraculous
Адският сериал. Перфектното начало.
notexist
препоръчайте ми някой женски сериал от типа на Gossip Girl, Samantha Who, OTH, How I met your mother... please..