@stankoff аз го гледам(Harper`s Island) и ми харесва, доста по-различен е от останалите сериали и това ми допада. Доколкото знам ще е само 1 сезон от 13 епизода
@svil4ok тия сериали са добри, но се разбират само от хора, които са били там или са от ориента само "1001 нощи" струваше, другите дори турците не ги гледат
@unleashed голяма мания по тези турски сериали... БТВ видяха от Нова ТВ и да не останат по-назад пуснаха тази глупост... и на всичкото отгоре в 8 часа... wtf ?!