Търсене на постове: сериал

Бахар Мустафа
axeny
Дайте бързо за около 10 минути ншкакъв добър сериал :)
Иво Станков
stankoff
Тоя сериал Harper's Island с всеки епизод става все по-объркан и зловещ, което го прави и интересен
Александър
1246517241473396.jpg aftercollabz
Споменах ли, че Измамници (Hustle) е доста добър сериал? :)
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
@stankoff аз го гледам(Harper`s Island) и ми харесва, доста по-различен е от останалите сериали и това ми допада. Доколкото знам ще е само 1 сезон от 13 епизода
Иво Станков
stankoff
Някой гледа ли Harper's Island? Търся нов сериал за гледане
Леприкон
ZzZaPyr
Я препоръчайте някое зарибено сериалче за гледане...
Ruslan Trad
Sham
@svil4ok тия сериали са добри, но се разбират само от хора, които са били там или са от ориента :) само "1001 нощи" струваше, другите дори турците не ги гледат
Свилен Попов
svil4ok
@unleashed голяма мания по тези турски сериали... БТВ видяха от Нова ТВ и да не останат по-назад пуснаха тази глупост... и на всичкото отгоре в 8 часа... wtf ?!
meho
Изгледах всички серии на "Бягство от затвора" много хубаво сериалче ;)
---------
NetCutter
@eagle като пенсионер си, човече, само сериалчета ти в главата :D
Ally
alish
глупости глупости глупости и ние живеем в сапунен сериал.
Мартин
MARFI
Епизод от българския сериал "Октопод"...
---------
NetCutter
@stankoff Сигурно много тежко са понесли края на сериала, тези дето са още вътре? :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Лека на всички. Сънливка си ляга вече :) въпреки че сериалчето е мн. яко и ми се искаше на един дъх да го изгледам е по-добре да лягам :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Един страхотен сериал. За жалост понякога го намирам за доста тъжен :)
Страница: 63 64 65 66 67

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата