Търсене на постове: сериал

Йоана Николова
ladyjoana
@Snooby хах :) аз карам на сериали сега... :) Doctor Who, House Md.. чакам да излезе целия FMА2 и да го почвам :)
Емануел (Емо) Янкулов
1244298148142545.jpg eyankulov
Това излгежда доре за сериалче :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@stankoff Да, добро е сериалчето :) Много ме забавляваха и двата сезона до сега
Иво Станков
1244124339107120.jpg stankoff
Някой следи ли сериала Reaper? Да каже дали си заслужава
Иво Станков
stankoff
Изгледах Eureka, сега търся друг сериал :)
Вангел Стоев
venom
Заравям се в приключенията на сериалчето ми и не ме интересува нищо .....
mila
Обаче вчера си свалих много яко сериалче- How I met your mother!Много свежо и забавно :)
Йоана Николова
ladyjoana
това zamundata е златно нещо.. особено първите й страници Doctor Who е страхотен сериал :)
Snoopy
blacksnoopy
@SaTaSi сериал де, The Big Bang Theory S02E10
Мартин Маринов
podmatrix
Аре лека ви нощ :) Дано дават някое интересно сериалче по телевизията :)
Юлиян
yuliyan
ето как последната секунда от един що-годе добър сериал, наистина го разваля... за prisonbreak говоря и за ефекта от изключване на ТВ в последната секунда...
alexnickerman
@antubis прав си принципно, но нали уж това беше, в смисъл край на сериала?
Марти
legrandelf
@Manuel Видях какво си написал, дръпнах 1-ва серия, 1-ви сезон - забавно ми се видя, сега дърпам 2-ра серия ;) Може и да ми текне, скоро не съм следил сериал :)
Огнян
kregma
@elle кажи и на мен че нещо не съм наясно какво му е хубавото на този сериал :) а за кафето върви ако го сервираш подходящо :)
---------
NetCutter
Я...излезнал е The Final Break. Да видим съсрали ли са сериала централно
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата