Търсене на постове: смяна

oXteR
Днес съм втора смяна а не си знам оценката по Химия :( дано не е 2
Владимир Комаров
Hamaelleon
@svil4ok : то тепърва ще правя всички видове настройки като смяна на парола, имейл, данни и т.н. алабала.. много работа още :) иначе как е навигацията?
Ники
_sunshine_
днес ме избива на нерви нещо.. добре че имах няколко скатани цигари у нас :D утре ще сме втора смяна заради външната проверка на 8ми клас ;(
Радослав
Soul4o
малко смяна на аватара, ще стария ми омръзна :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, втора смяна ли си?!
Йоана Николова
ladyjoana
back home... Кофти е да си втора смяна.. :/
Ники
_sunshine_
бръм, бръм, бръм... утре съм втора смяна за даскало :) имам последните 2 часа класно по немски.. и отговорите съответно :Р добре че е Денис (сън)
Йоана Николова
ladyjoana
поспах си хубаво :) като знам, че утре съм втора смяна, заради държавен изпит ми е много спокойно :)
oXteR
Компютъра от всякъде бучи не съм го чистил от почти половин година :D windowsa също е за смяна ............... не ми се говори даже :D
Георги Матеев
georgimateev
@stylius може сървъра да го парсва различно, а може и да е активиран екстеншън за смяна на user agent-а. Аз имам такъв например
Стилиян Стефанов
stylius
Баси тъпото Delphi, има контрола за изобразяване на HTML документи, но няма метод за смяна на кодировката. Добре, че съм малко по-умен и NBis ще ги върже.
Пламен Хараламбиев
zico
Занесох си колата на сервиз за смяна на маслото на серво управлението. Дано да стане готова днес.
Едиз
flesh4edd
@notexist абе цялата тази учебна година съм първа смяна и то в езикова паралелка 1ва година!Вече направо ми омръзна от този английския.
Георги Гърдев
GeorgeSG
След като бях позанемарил last.fm акаунта (със смяната на дизайна им), мисля да се прежаля и пак да почна да scrobble-вам :)
Micro23
micro23
Тестване на смяна на поребителя без рестарт на програмата
Страница: 20 21 22 23 24

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата