ladyjoana
back home... Кофти е да си втора смяна.. :/
stylius
Баси тъпото Delphi, има контрола за изобразяване на HTML документи, но няма метод за смяна на кодировката. Добре, че съм малко по-умен и NBis ще ги върже.
zico
Занесох си колата на сервиз за смяна на маслото на серво управлението. Дано да стане готова днес.
micro23
Тестване на смяна на поребителя без рестарт на програмата