GeorgeSG
1 - 4.. Според мен тройната смяна беше огромна грешка
amigo
Добро утро ... пак е понеделник пак сме първа смяна :@
amigo
Добро утрооо мразяя първата смяна ;[[[
Hamaelleon
малка смяна на аватара.. отпуската протича хипер мързеливо, засега...
tedo92
Това да си втора смяна и да ставаш в 7.30 е нечовешко... (yawn)
stylius
Прибирам се да спя. Утре пак съм първа смяна!
stylius
Ей сега барнах потребители, които се правят на хакери! Не са познали! Номера им можеше и да мине, но не и в моята смяна, не и в мрежата на Networx!