@NetCutterимам предвид буднитеа иначе миналата година бях нощна смяна точно през ноща срещу втори и живея точно до общината,така че този момент ми е познат
Ехх, след 4 часа ми свършва смяната. Ще се насапя и вечерта отпътувам за няколко дни. Да видим дали ще имам време и възможност за писане следващите 5-6 дена