_e7
стара снимка, щото ме мързи за нова
notexist
Стара снимка, щото днес съм бомбок ;д
blacksnoopy
Някой пробвал ли е някаква система уеб камера на компютър да прави снимка през 2 секунди примерно и да я качва чрез ftp. То би трябвало и с Dropbox да стане..
sickornot
ахахахаха казаха ми, че си приличаме с тази :Д
mudisoft
Някой знае ли какво би накарало Chrome да рендира картинка по-зле от Firefox? sharpness ми се губи и нз що...
mitternacht
Кое е най-странното нещо (awkward...) , което сте пращали по погрешка другиму в чата?
_e7
да качите ваша снимка когато сте били дете
Ducky
Това е първата ми снимка със сестра ми. Нищо, че сме по пижами, тъкмо станали от сън, аз пък много си харесвам снимката. (:
dandelion
Приятелят ми е взел една от снимките ми на Дубай и я е принтнал на canvas йей
За красотата и любовта граници няма! Плюс това живеем в 21-ви век.
Jan 22 2014, 18:04аз си падам по момичета
Jan 22 2014, 18:07и аз. (предимно)
Jan 22 2014, 18:08аз само по момичета
Jan 22 2014, 18:23скучен си бе
Аз може и да съм момиче? 'Де знаеш!?
Jan 22 2014, 18:25