eddy
защооо, защоо?!? отново няма асансьор, толкова се надявах да го оправят... поне снимка ще си прикача, нях
hurmaqny
Още не разбирам как може хора да ти предлагат квартира без да предоставят нито една снимка. Това е като да влезеш в магазин с вързани очи. О.о
_e7
изглеждам по-умен в edno23
Ducky
Ето това ще правя днес. (:
belushka20
Някой може ли да направи колаж как статуята "The Thinker" си мисли : "I think... и на следващата снимка скокнал: IT's ADVENTURE TIME!"
notexist
Йеп. Мамичката й на кьоравата ми камера ;д
pacopetkov
Това някакъв ефект ли е, или е истинска снимка? Ако е ефект с дрехите на затворник, как се прави?
Супер симпатичните снимки!
Sep 08 2013, 15:38Нос среща.
Sep 08 2013, 15:57И как се предполага да се види цялата снимка? Не го оправиха този сайт.
Sep 08 2013, 20:29ем, десен цък върху снимката и я отваряш в нов прозорец. то и форматът не е много подходящ, соре
Sep 08 2013, 20:34Защо ме изтупанчихте точно посредата :S
Sep 09 2013, 01:05