Аз портрети мога да правя.. Но не се занимавам. Аз искам да изкарикатурявам. Тва е идеята на карикатурата.. но явно тоя път не съм се справила според тоя човек.
A от сърце го правя.. И обичам работата си и никога не съм получавала негативен отговор.. Макар и да е имало пъти, в които съм преценила, че не съм се справила.
На тоя пич му кажи да си налее една чаша студена вода, да седне, да отвори речника и да провери какво е карикатура. Не бил приличал.. Фъшкии не прилича.
Ще я опозная тия дни
Dec 10 2013, 19:19тва оная малката ли излъга?
Dec 10 2013, 19:34Не :-)
Dec 10 2013, 20:56и по добре, тя оная беше тъпа
Dec 10 2013, 21:00Тихо.
Dec 11 2013, 00:16