е... луната..заслужава отделни снимки !
И всеки заслужава лично късче от луната! Ах...
аз искам някое по-цветно парче ..
Вземи я Само поискай достатъчно силно!
Нека сънуваш хубави сънища с лунната пътека в морето, водеща те до твоите желания!
Идея = 0
Когато свалиш очилата, който скъсяват погледът ти до върха на носа, ще се радвам да чуя градивна критика.
спри да се мислиш за фотограф и ще ти кажа защо не ти струва снимката
ако беше айфон щеше да е по зле , тогава целия щеше да замине
Дам. Аз моя съм го изпускал ама не от сериозна дистанция и нищо му няма
@troll и @Angelo, ам довечера ще направя 1 снимка да го покажа... @aviatrix, 280 ле'а ако са ти малко - дай ми ги, да си го оправя
wtff? в ква връзка ми искаш пари ? i was just sayin ...
i was just sayin' it too
си хабиш времето с толкова непродуктивни неща?
При теб е лесно - щракаш-качваш. Аз щракам, бавно, после мия, проявявам, фиксирам и събирам пари за следващия филм. Което възпитава, де.
е, жалко за пропуснатите моменти тогава. Лесно можеш да пропуснеш някой детайл. С нагласяне и баба знае.
Ти изобщо знаеш ли как се получава фотографското изображение?
Мхм мхм.
Ти си олицетворението на положителните емоции в тази снимка
DAFUQ BITCH?
<3
къде е това?
По пътя към хижа Здравец /не стигнахме, защото някакви смелчаки се опитваха да се качат с летни гуми/ метър и нещо сняг!
подранили са с 5 дни
Фу, наблюдателната ми тя.
Ахм Говорейки за "открийте разликите" снимката от миналата година сигурно е правена на 15 градуса по-топло време?
Чак петнайсет - не, като се има предвид, че в момента e +4, според айфонското уедър.
уау кога се е качило толкова. 3 дни без новини за мен и времето взело че се оправило
страхотна снимка
Страхотен Мак...
Еххх, кога и аз ще да имам мак
NSFW?
Not Safe For Work, демек цици и дупета :Д
Защо е NSFW ми е въпроса? Заради manboobs?
защото на снимката има женско дупе, интересно как още не си го забелязал
a, werno, hah, omg
Тераската ми, едно високо дръвче със сняг по него до нея, отсрещните блокове и една детска площадка заградена от няколко гаража. И моето отражение, маааау.
http://edno23.com/view/post:1414988
@Bobdweller dude, u in jail?
Not really. Просто живея на първия етаж и затова.
@Bobdweller уау @t0m3kk е това искам на снимка да го видя Воайор/орхана
е кажи си, че обичаш да късаш салфетки... не ни мами
покажи и другата страна де
No.jpg
http://goo.gl/2ta9z ето другата страна вчера ми домързя да намеря тази снимка
Хъх, и има 100 лайка xD
е... луната..заслужава отделни снимки !
Feb 13 2012, 01:34И всеки заслужава лично късче от луната! Ах...
Feb 13 2012, 01:46аз искам някое по-цветно парче ..
Feb 13 2012, 01:48Вземи я
Само поискай достатъчно силно! 
Feb 13 2012, 01:51Нека сънуваш хубави сънища с лунната пътека в морето, водеща те до твоите желания!
Feb 13 2012, 01:57