disappointed
Татко, моля те, дори да видиш тази снимка, не пипай шоколада от третия шкаф до леглото - за спешни случаи е.
gogata2427
Сменям аватара на групата със снимка на сегашния Mr.O
dandelion
Десктопа ми - снимка с гледка от терасата.
_e7
В последния момент разбрах, че снимката е крива, обаче е единствената. Заклел съм се да я кача днеска. Изглеждам много грешен на снимката!
viktorkoichew
Коя от двете мацки ли съм аз !!!!
Bobdweller
Много странно, беше ми доста трудно да намеря "свястна" и "усмихната" снимка от изминалата година. Anyway, here it is?
LoveCappuchino
всъщност,открих една хубава снимка,на която съм сериозна... ще пропусна обаче да ви я покажа,щото ви писна да ми гледате муцуната :д
Изтипосаха те на първа в 9гаг и стана много важен.
Dec 25 2011, 23:59O_O when ! ?
Dec 26 2011, 00:34Т'ва happy holidays, дето си пуснал. May the internet bring you аху-ихи.
Dec 26 2011, 00:54that has nothing to do with me eating your chocolate !
Dec 26 2011, 01:03Stfu then.
Dec 26 2011, 01:04