цициииии
@notexist тцтц точно за това смятах да не я качвам
*засрамен е, че чак сега е видял циците*
хаха, не можеш да скриеш циците от меееен :Д
Не е толкова размацана ама не мога да я снимам бащата взел фотоапарата..
))))))) Много добре, много добре ))))))) Напомня ми на нещо, мъничко ) ей сегинка ще ти покажа
you win a potato
миии хубаво се е получило , но както казах мястото ще е Альоша . Сега море няма от къде да докарам
е Альоша не е лошо като място, ама гледай да е преди да окапят листата... щото тогава е грозно :Д
мислех да е тия дни,но дано не съм затрупан от задължения..то идеята ми е да се гледа Пловдив на заден план.Листа не търся :д
Е да, ама първия път като се качих на Альоша, нямаше листа и Пловдив изглеждаше мръсен и закашлян :/
изглеждал е какъвто е,добре че са дърветата по улиците,че да привлича окото зеленината,иначе.. :/
мхм . имах и други снимки,на други инжекционни и орални,ама съм ги затрил за жалост .
снимката е от скоро и затова я пазя.
"Душичките ми", фтв.
душички са ми,особенно като ги взимам тънканак .
@MvPvg , пуснали са нови опаковки,нов лиценз и да се надяваме по-добро качество на всички препарати на GM.Днес ги видях и взех.
много се съмнявам @r0niTo, луда ли си, половината цици не ме кефят ;д а от дупета не се комплексирам аз не трябва и ти
затова ли не се обаждаш днес ) принципно се шегувам, заспало лигаво ми е, Иван заспа и няма кой да занимавам хахах :p
днес спах до пет часа а и @dilana още не е заспал и има кого да занимавам
хахаха много яко аз малко недоспах снощи
Мене ли ще ме занимаваш бе Чакам те на телефона
Аwesome
абе, жените са прекрасни същества ))
радвам се да го чуя
ако нямаше #цици света щеше да е доста.. нехармоничен
прекрасен екзистенциалено-цицест разговор се е заформил тук, обаче никой така и не е споменал колко точно найс е чифтът на снимката по-горе. лайк!
Напъпили като първото пролетно кокиче
докажи го
yep фоткай си очата
а ако направиш пък като показаната снимка... въх
е, то е твърде слабо осезаемо при мен тъй или иначе. no point
пойнт има винаги айде с mitternacht чакаме
аз се бутам и то дискретно ! за томек не знам
ква снимка постнах в дупетата ..
страхотна снимка !
Благодаря ти ))
Абсолютно да
Последния ред м/у двете червени дечица в бяло?
Ахъ
Aма толкова лесно разпознаваем си Не си мръднал никак
сладур!
мрън И аз не съм ама ми е весело си правя снимки
ем да и аз съм така.ама ти най-добре знаеш.една жена втълпи ли си нещо,иди и разправяй..
съжалявам че коментирах този пост оспамихте ми едно23-то
Мани
извиняваме ти се .
Иииискам снимка на "Омяукваш ли ми се" тапета от моля
ъ?
хаха.. скоро не си ходил в мола или не си гледал на горе
не разбрах, че "моля" = мола ... и дам, лято е - кво да правя в моля?!
ееее добре де, пръста ми се оказал по дълъг от колкото съм си мислила айде ся, изяж ме
цициииии
Sep 13 2011, 15:26@notexist тцтц точно за това смятах да не я качвам
Sep 13 2011, 15:27*засрамен е, че чак сега е видял циците*
Sep 13 2011, 15:30хаха, не можеш да скриеш циците от меееен :Д
Sep 13 2011, 16:05