Леле, това са онези жестоки, побъркани, ненормални германци дето са избивали всичко живо и са ги заравяли в масови горобове, че даже го и документирали на лента
Момента беше наистина силен... едно момиче, седнало на брега на реката, гледайки отминаващите кораби. Сякаш нямаше никой в нейния свят освен спокойствието