не ме сваляй :3
хахах, ама веднага те хванах че си се регнала да спамиш отново
вай, то щото не съм пуснала моя снимка :3
@sickornot мм, тези http://photos4.spartoo.eu/photos/728/72879/72879_350_B.jpg
много са сладкии!!!! моите са uggs: http://www.footnote-ivybridge.co.uk/images/RC009.jpg
моите http://www.lahinchsurfshop.com/product_images...oots_S.jpg
ауу, много готини, особено светлите как ме привличат :р
добри са
не ми я отваря
a sega? http://t.co/wydpxBzT
просто е трябвало да се зачета малко къде да натисна явно хаха ... обичам Враца..дано скоро вятъра ме отвее на там
обади се като дойдеш
сериозно ли ще се обадя
снимката е добра ама случващото се не
Столипиново е в пламъци :Д
случващото се изобщо не е цветущо..аз и много приятели сме лично засегнати,дълбоко..
@dilana имаш ли информация какво става в столипиново?
Това става http://goo.gl/3jKOr
cici <3
къде ги?
pri tebe
от снимката не може да се добие ясна представа какви са, що са хаха
добра снимка и добър грим
мерсии
Супер снимка... ама как ме бъг-ва, че е 4-5 градуса по-вдясно от нужното
Ами ако имах фото щях да ти направя една с центиран фонтана ама уви...
предполагам, че не си си идвала в Русе да ги видиш
През последните 5 години съм виждала Русе само по коледа Липсва ми зелен..
ааа и тази е много хубава. и снимката е много готина - има ли още?
hahaha
hahahah D:
хаха добро
рибар се хвалил много,че хванал сом колкото разперените му ръце,вързали му ръцете и му казали:"Я кажи сега пак,колко беше голям сома?"
човека си разтворил шепите и казал : - Еееей толкова голямо му беше окото !! ..
Ехехе че сте весели бръмбърчета и двамата
Не знам само как не го е гнус да ме лази :Д
Ahahaa глупости Аз ако бях бръмбър точно теб бих полазила
така ли и не те е гнус ?
напротив Даже бих си свила гнездо на едната ти вежда
Сладурите са на снимката....
И аз съм сладур
Добре и ти си сладур
ахаха, +6 иначе
+7 ;]
Снимка ?
Нали не я харесваше
http://smali.me/340 тука спиммм
ебаси доброто ;Р
а това не е най добрата снимка ;р
не ме сваляй :3
Sep 28 2011, 18:13хахах, ама веднага те хванах че си се регнала да спамиш отново
Sep 28 2011, 18:17вай, то щото не съм пуснала моя снимка :3
Sep 28 2011, 18:18