BlueDragon
днес видях групата скиндред и ми хареса вокалища даже си направих снимка с него, spirit of bourgas e чудо
notexist
Добре бе.. Какво следва? Икони на дигитални фото рамки ли?
Bobdweller
Палачинки не ядох, но пих нещо ванилово, бъбрих си с разни хора и после отидох да си купя нови кецове, панталонки и да, iPod Touch. w00t! А довечера съм нощна.
sandprince
Много рядко правя такива снимки... веднъж в живота ми се отдава да направя свястна снимка но пък става :]
Bobdweller
Имам технически въпрос към всички разбирачи: Искам да си пусна колоните, които ползвам за лаптопа на твто. Отзад имам следните неща: PC/DVI AUDIO IN и DIGITAL
добре се е получила снимката
Aug 16 2011, 23:43Благодаря.
Aug 17 2011, 05:04