fakeheal
Защo на клипчетата ми на Слипнот излиза отстрани Селена Гомез? :O:O:O
mitternacht
Още една снимка на Белослава...
t0m3kk
Явно днешният почивен ден ще бъде прекаран на плажче, с разни гадости кат' Бира, Мента+Спрайт, Джин+Фанта Лимон и т.н.
aviatrix
коментар към снимката относно bitwise shifting " there is really no point in learning to code like this , if you do however , your teammates will hit you !"
mitternacht
Пак казвам, че подобни "абстрактни" неща не ги признавам особено, но понякога се получава нещо, което сякаш се гаври с мозъка.
жалко за машина 44 089. Беше една от най-красивите
Jul 20 2011, 21:23Във архива от снимки успях да изровя една нейна снимка http://photos.streamphoto.ru/e/4/9/51f8fd63e9...05b94e.jpg
Jul 20 2011, 22:14Сладурана ;р
Jul 21 2011, 00:36