Аз емблемата на колата, от която е правена снимката.
само да е поне 15 години по-нова
на мен ми стана интересно коя е мацката, която тъпчеш
винаги ми е била смешна думата "тъпча" мацка
да и на мен @notexist една..
е дай снимка де
Хахаха, при мен сега е за сефте, ще ти пусна снимка в скайп
бах не мога да я видя тая снимка
мерсии цецо, http://www.popartuk.com/g/l/lg20374.jpg
"You do not have permission to view this directory or page." явно съм някакъв бот или турбо нУуб и не ме пуска автоматичната защита ЕхеАХЕА
рефрешни страницата и ще стане
Нем.. пише "Page cannot be opened because of noobness"
Бе нз, но баницата си изглежда вкусна Баница е нали?
И да не си гладен, ще огладнееш :d
Неее, питка е ))) но да изглежда супер яко, чакам да си похапна ))
офф огладнях като го гледам тва... по-добре да се запътвам към кухнята да си правя кекс със спанак и бира )))
Лелеее, манджа за очите си е това... и не само, разбира се. Готина снимка и готино ястие.
Евала, много приятна.
Мерси
Цветната.. и аз се чудя дали да си вземам пръстен
аз така и не си намерих размер,затова поръчах отливка.мен лично ме кефи,то си е до човек.
три месеца търсих пръстен и накрая се навих по поръчка,и воала за няколко дена. :]
Радвам се хеахеа
Дей се смя, retard съм
хехехехе
преведете ми и на мен по сметката една2-3!
Мейл, скъпа, мейл
Пък @CECOOO е муфтаджия! Иска втора снимка
е дано наистина е толкова лесна =) не, че съм се притеснила особено, но все пак една отлична оценка няма да ми дойде в повече
Ми малко слушане, четене, граматиката е лесна.. ще поизмислиш някое съчинение и готово
@CECOOO, не съм кандидатствал е все още ме мързи да уча и мисля да запиша висше другата година... или тая ако не ме изпляскат лудите
аз слушането и четенето го практикувам ежедневно :d тъпото съчинение ми е проблем...
Не е задължително да е най-смисленото нещо да е граматически издържано и това е
недей с тупането но като гледам тази снимка...представям си какви са следващите
Направо ми е мъка за BG футбола кат' ги гледам http://bit.ly/jFAtqM | http://bit.ly/msRt6x | http://bit.ly/j7RL89 и спирам... че другите ги няма качени...
тея дет' съм с мътния поглед и не мисля да ги качвам, споделям и т.н. с никой
Хахахахах на мене едно от момчетата ми е супер познато.... но тази перука много ти отива
Аз емблемата на колата, от която е правена снимката.
May 25 2011, 17:22

May 25 2011, 17:27само да е поне 15 години по-нова
May 25 2011, 20:04