Chocolate
пък тая снимка ме радва неземно :3 не знам защо, напомня ми миналия октомври и я обожавам <3
helperOK
Казанлъшки понички насред Монтана...мммм, вкусотия
svil4ok
Ей на това му викам аз организиран desktop
dandelion
Някой знае ли къде се намира това:
Някой да се обади на зоопарка да си преброят пантерите и да си приберат тая от снимката.
Jun 18 2011, 01:14ся ми се дояде кифла с мармалад
...
Jun 18 2011, 01:17А само ако повечето жени имаха акъл, за да осъзнаят, че повечето мъже изобщо не ги кефят тея тигрово, леопардово - гепардови мании... но уви...
Jun 18 2011, 04:25след това по-скоро кошмари би сънувал човек.
Jun 18 2011, 07:22