класиката е жълто и синьо, това сигурно е някаква иновативност Надявам се, да ти харесва и на теб
харесва ми, ама според мен класика е жълто и зелено и червено и синио, като малка таkа си разделях фулмастрите по двойки
но тази снимка е мнооооого добра
Харесва ми. Напомня ми на Марк Ротко, един от добрите абстрактни експресионисти: http://goo.gl/oLF3h Поздравления!
Благодаря ви, много )) Благодаря!
Колко фотошоп има в тая снимка
не разбирам
xaxaxa ;DDD
как се казваше това чудо?
Segway
благодаря!
красота .
Много хубава снимка.
Момичето от снимката ли? Май не
хахаа Никиииии
изглеждаш перверзно
а ти, като путка
хм верно ли? що не дойдеш да провериш, а хомо ?
верно ли е хомо?! :o не съм забелязала...
Избийте се па вие...
Добра идея @CECOOO !!!
и да я наспамите с аниме истории примерно :Д
е тооо.... си е грехота да няма група "аниме"
Ако я наспамим групата Asian Chicks с анимета ще изгоря всеки един потребител в групата ..
ей ви ейжън чикс - http://edno23.com/asian нападай народе
@eagle, не просто обектив, а канонски!
@disappointed, не просто Canon, ами направо Cannon, нали? Ами...cannon върху canon?
@eagle, извън рамките на шегата, никога не съм одобрявала расизма откъм техника.
@disappointed, аз също. Просто ми липсва онзи плам, който се ражда само в тролването. Пък и ми е приятно, когато някой се върже. По детски наивно
Разбира се, споменавам го с най-добри чувства. Извън рамките на шегата, фотографията ти е много добра. Цветовете, бокето, фокуса, закачката.
xaxax снимката кърти!!
Снимката е от тук: http://vbox7.com/play:9df55609
pedo cat
fuck bekyarov е прекалено бърз
И тук клишето само си изниква - който, за каквото си мисли. Супер яката снимка
fuck yea!
На мен по-скоро ми прилича на баща съветващ детето си, ама карай. Перверзници!
много хубава снимка, евала
време беше някой да коментира и самата снимка
а момчето от снимката е от бившия ми клас супер снимка
Строителния ли?
не, по-рано до 7-ми клас още
класиката е жълто и синьо, това сигурно е някаква иновативност
Надявам се, да ти харесва и на теб 
Jun 09 2011, 01:14харесва ми, ама според мен класика е жълто и зелено и червено и синио, като малка таkа си разделях фулмастрите по двойки

Jun 09 2011, 09:19но тази снимка е мнооооого добра
Jun 09 2011, 09:19Харесва ми. Напомня ми на Марк Ротко, един от добрите абстрактни експресионисти: http://goo.gl/oLF3h Поздравления!
Jun 28 2011, 02:51Благодаря ви, много
)) Благодаря!
Jun 28 2011, 14:59