Търсене на постове: старт

Дацко Маринов
NjoYko
@man0l Да но това не трябва ли да се стартира на самия хостинг където е сайта ?
Вангел Стоев
venom
@Dr1nata Аа знаеш ли кога ще е следващия рестарт ?
Йордан
Qlamoff
Правя някой промени из десктопа и освобождавам място. Събирам всичко в старт менюто и в сайдбара и на десктопа нищо няма да оставя- само икони, които сейфам там
Map4o
@Soul4o все пак ако имаш възможност просто рестартирай сървъра ръчно, ако и след това има проблеми - знаеш кой е виновника
Snoopy
1230214171111838.jpg blacksnoopy
@podmatrix Мн ме дразни. Като му дам OK или Cancel се стартира този брояч и реска PC-то. Сега ще се допитам за помощ във SoftVisia форума.
The Bot
bot23
[bgblogs] Как да направим Debian да стартира по-бързо (via Blog) http://tinyurl.com/8k4e4e
Никола Павлов
Nick
Как е възможно линукската версия на Firefox 3 да е по-тежка дори от уиндоуската, стартирана през wine на същия линукс :D Утре предстоят тестове с Opera.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Qlamoff не става пробвах. зарежда ми само четките които съм си заредил ръчно, рестартирах и пр не стаа. др идея
kypidoncheto
Някой ще ми обясни ли защо компа постоянно се рестартира сам???
---------
NetCutter
@miss-impossible Виждам четене, дизайни там се мяркат...да не си стартирала блог и аз да не съм разбрал? :D
Симона
simsy
Добро утро :) Тъкмо да видя новата data, то се оказа, че са отложили старта.
boby
От Датата пак се издъниха - още 5 часа до старта :(
Леприкон
ZzZaPyr
Уважаеми потребители, стартирането на сайта се отлага за 07:00 тази сутрин.Приемете нашите извинения! = llalalala :D
boby
хаха - съобщение от Data.bg: Уважаеми потребители, стартирането на сайта се отлага за 07:00 тази сутрин.Приемете нашите извинения!
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Уважаеми потребители, стартирането на сайта се отлага за 07:00 тази сутрин.Приемете нашите извинения!
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата