NjoYko
@man0l Да но това не трябва ли да се стартира на самия хостинг където е сайта ?
Qlamoff
Правя някой промени из десктопа и освобождавам място. Събирам всичко в старт менюто и в сайдбара и на десктопа нищо няма да оставя- само икони, които сейфам там
kypidoncheto
Някой ще ми обясни ли защо компа постоянно се рестартира сам???
boby
хаха - съобщение от Data.bg: Уважаеми потребители, стартирането на сайта се отлага за 07:00 тази сутрин.Приемете нашите извинения!
antubis
Уважаеми потребители, стартирането на сайта се отлага за 07:00 тази сутрин.Приемете нашите извинения!