kregma
Хм чак сега осъзнах точно в какво съм се забъркал... и взех нисък старт:>!
Sham
Имаше преди време един сайт,където можеш да наредиш любимите си сайтове на едно място.Правиш стартов този сайт и всичко ти е на едно място..ама кой беше сайтът.
stylius
Вместо да се насоча към Old Fashion директно, отидох в офиса да се чакаме с колега и се започнаха проблемите по мрежата. Аз рестартирам ли рестартирам...
bubulinka
@naddito сега разбираш ли милен велчев как се е чувствал при старта на ББ4?
NjoYko
WTFFF Рестартирах си компа и като стартирах FF липсваха всички отметки запазени пароли и т.нн някакви идеи как да върна всичко назад ?
Soul4o
ееееееее, аре стига бе ... ся и Lineage се е бъгнал и тряя го оправям ... баси старта на деня :X
kypidoncheto
Имам проблем без да правя нищо се вкючва прозоец който отброява 1 мин. и рестартирва компютара.Ако някой знае как да се справя с това моля да ми каже =(
mrynski
"Извинете, Вие рестартирахте ли си телефона?" - "Ами да, рециклирах го...."