Търсене на постове: старт

Огнян
kregma
Хм чак сега осъзнах точно в какво съм се забъркал... и взех нисък старт:>!
Владимир Комаров
Hamaelleon
@nplus : а междувременно просто изчакай да стартирам сайта през 2009, ще има и раздел точно за скептиците и научната учена ученост ;)
Ruslan Trad
Sham
Имаше преди време един сайт,където можеш да наредиш любимите си сайтове на едно място.Правиш стартов този сайт и всичко ти е на едно място..ама кой беше сайтът.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
оо рестартираха вселена спеед в булфлеет :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
старт на регистрацията: http://svejo.net/home/link_summary/96420-Erot...111-v-1111 :)
Стилиян Стефанов
stylius
Вместо да се насоча към Old Fashion директно, отидох в офиса да се чакаме с колега и се започнаха проблемите по мрежата. Аз рестартирам ли рестартирам...
Любомира Новачкова
bubulinka
@naddito сега разбираш ли милен велчев как се е чувствал при старта на ББ4?
Дацко Маринов
NjoYko
WTFFF Рестартирах си компа и като стартирах FF липсваха всички отметки запазени пароли и т.нн някакви идеи как да върна всичко назад ?
Радослав
Soul4o
ееееееее, аре стига бе ... ся и Lineage се е бъгнал и тряя го оправям ... баси старта на деня :X
theheaven
@RMPG, питам, щото и аз май имам нужда от ъпгрейд, но аз съм на план Старт и с общо 3000 уникални/ден, и почна да издъхва сървърчето :)
Емил Станчев
Emyto
@silia, с каква ОС си? И с каква Мозила? Пробва ли рестарт на компа?
kypidoncheto
Имам проблем без да правя нищо се вкючва прозоец който отброява 1 мин. и рестартирва компютара.Ако някой знае как да се справя с това моля да ми каже =(
Assen Drakev
mrynski
"Извинете, Вие рестартирахте ли си телефона?" - "Ами да, рециклирах го...."
Емил Станчев
Emyto
@Nick, аз пък винаги (от доста време) си правя нов профил. Държа си и старите версии на Firefox-а и мога да стартирам, който профил си искам с дадената версия.
Мануела
ENIGMA
@zhesto :) стартова позиция 25 и нагоре :D
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата