LiDSoN
Вчера купих карта памет за телефона на сестра ми М2.В момента който я сложа в картрийдър-а компа ми се рестартира....защо така?
Angelo
Имам чувството, че ще ми се прецака рождения ден! Е дано поне старта на сайта не се прецака.
Silvina
Скрита игра в OpenOffice. Внимавайте - тръгва само по веднъж (не ми се рестартира, за да проверя дали след това ще стартира отново).
http://www.tech-recipes.com/rx/2977/openoffice_org_play_starwars_gala..._egg
joronedelchev
"Хванати по "Диема" - кратък анализ на скандалното ново риалити три предавания след старта му:
http://www.joronedelchev.com/2008/09/blog-post_7039.html
Mariyan
Влезнах в ~C:WINDOWS и направиш егати метежа. Сега рестартирам, мисля че не съм закачил жизненоважни неща. Вероятността да не проработи е почти 0,но не точно 0