Търсене на постове: старт

Лидия
LiDSoN
Вчера купих карта памет за телефона на сестра ми М2.В момента който я сложа в картрийдър-а компа ми се рестартира....защо така?
Бахар Мустафа
axeny
Стартирам проект Аксени следи 45 човека ;) Всеки който иска да бъде следен и има над 20 съобщения нека ми пише ;)
Angelo
Имам чувството, че ще ми се прецака рождения ден! Е дано поне старта на сайта не се прецака.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ходих да купувам учебници. Най-мразя това от всичко останало покрай старта на учебната година :( Останаха ми математика и биология да намеря.. Ужаст..
Михаелина Лилова
Mihaelina
@RMPG не мисля че е това, защото понякога се оправя - ту отваря страниците, ту не - при всяко стартиране е различно
AM
Mishef
Чистя си темите в Старта от мъртви, неактивни или редиректващи линкове :)
AM
1221518807955838.jpg Mishef
Среща на редакторите от Старта в Пловдив. Мен ме нямаше, да пийна с колегите :D
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
Скрита игра в OpenOffice. Внимавайте - тръгва само по веднъж (не ми се рестартира, за да проверя дали след това ще стартира отново).
http://www.tech-recipes.com/rx/2977/openoffice_org_play_starwars_gala..._egg
Георги
nickname778
@h4ckY стартиран беше - чиниите бяха измити, само че се задейства автоматичния " Бира + мач " halt command :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@nickname778 че то тоя процес HomeCleanUp.exe въобще стартиран ли е днес ?
Владимир Комаров
Hamaelleon
виждам, че е имало мечешки чат, тръгвам да коментирам и ми се рестартира сам компютъра, нещо, което никога не правил!? подозирам извънземен заговор :P;)
Георги Неделчев
1221075968161840.jpg joronedelchev
"Хванати по "Диема" - кратък анализ на скандалното ново риалити три предавания след старта му:
http://www.joronedelchev.com/2008/09/blog-post_7039.html
Георги
nickname778
Ууу в компа ми има полтъргайст ... докато бях до тоалетната от само себе си стартирал Аутокад-а :) Дали духа на Меи-то не иска нещо да ми каже ? :)
Mariyan
Влезнах в ~C:WINDOWS и направиш егати метежа. Сега рестартирам, мисля че не съм закачил жизненоважни неща. Вероятността да не проработи е почти 0,но не точно 0
Радослав
Soul4o
ААААААААА, дори 2 серии. ..... . .. .. лелелеллелеле ......... е на тва му викам хубав старт на деня от ранни зори !!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата