Angelo
Старт на блога. Линк в профило.
joronedelchev
Много силен старт на Сървайвър. По-добър кастинг не съм гледал в нито едно риалити досега. И по-добро представяне на участници.
dopt
защо ли не могат всички да изчезнат в мъглата.пак съм с фалстарт днес, докато събера частите от пода и леглото...може пък и да са изчезнали все пак
x-man
Старт на работния ден с чаша кафе
Dr1nata
Прибрах се от работа и се чудя да излизам ли или да гледам старта на реалити сезона.
bogo
Стартира кампания посветена на деня на интернет - Да помогнем на възрастните да преодолеят дигиталната бариера.
http://opensource-bulgaria.org/now/?p=144