Търсене на постове: старт

Емил Станчев
Emyto
Тъпа работа. След 3-ти рестарт тръгна тъпата карта. Какво й стана, не знам.
Ivo
dzone
@Fipo Първо тука ще обявя старта :)
Цветелин Павлов
sentinel
@bogo я пусни малко повече инфо за стартъпите...
Богомил "Бого" Шопов
bogo
има ли хора, търсещи финансиране за стартъпи? Уеб 2.0, 3.0 и т.н?
Владимир Комаров
Hamaelleon
@elle : пич, не ме четеш внимателно ;) в подобна фирма CV не бих дал, дори и преди година, когато съм стартирал.. все тая, не ме занимавай :P
Бахар Мустафа
axeny
@bnenova сложи диска в сдрома и дай рестарт на компютъра
Бахар Мустафа
axeny
@bnenova значи сложи диска и дай рестарт и когато ти поиска да кликнеш някой бутон от клавиатурата кликни
Блогът за уебмастъри
DevStorming
Стартира гласуване на публиката в БГ Сайт 2008 (16.10.2008)
http://www.devstorming.com/?p=563
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Понеделник сутрин :) Кафенце + цигарка и приятна музичка , неотразим старт на седмицата .. Пожелавам пр. седмица на всички и нека бъде усмихната за всички ни :)
Мишо
muiiio
Старт-бутонът на уиндоуса ми (ХР) вече е малък и няма текст. Веселко - иначе само ми заемаше място на и без това недостатъчните 1024х600.
BuKToP
@pesho, или както е казал Стив Джобс... Операционната система, която се изключва от бутона "Старт" :D
Огнян
kregma
Оооо за бар винаги готов:> 3... 2... 1... Старт! :> Останалото е ясно ... хлъц хихи ...:>
Ивелин Георгиев
h4ckY
@miss след като добавите и мистърите ще има ли рестарт? защото в момент гледам че тези който са добавени имат някъв вот, и нечестно се получава :)
AM
Mishef
@Qlamoff трябвал им щото ще стартират някакъв проект, а сайта ми бил добре оптимизиран и ще им послужи като скок на проекта. Абе настояваха, много странно.
AM
Mishef
Айде аз стартирам филмовия маратон.. :8
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата