Vamp1r3
Стартирам със Стартер на БгРадио. Куул. Слънце, въздух, атеизъм - здрав и бодър организъм!
zaaron
Ааааа, не е истина егати откачения ден. Да влезеш с летящ старт след такава почивка е адска болка, добре че му се вижда края вече...
Vamp1r3
Ноу мор вакейшън.... Нека стартираме с Балет в 9:00. Бляк :повръщащо човече:
JaG_
На 21 април от 20:00часа ще стартираме пиратска игра - PiratBG.COM
stefcho
бахти смотаната модзила. трябва да я рестартирам през 1 час за да не ми лагва писито. що не си чисти рама, като затворя табовете беее.
pesho
Новите джиджавки по едно23 вече са във фурната. Натрупахме доста неща за оптимизиране от старта досега и е време да ги пооправим.
Bulgarism
Седя и се чудя, чудя се и седя ... ако съм пс с Win син екран и рестарт няма да ме оправи.
JaG_
Само 4 минути остават до старта на новия рунд на brutali.com!
blacksnoopy
wtf?! Изчезнаха ми всички bookmarks от Firefox o.O рестартирам pc-to и дано всичко да е ок..