dandelion
Някой със съвет за хубав сматфоун/таблет/ноут от не най-скъпите, но с добри фунционалности. В рамките на 300-350 евро.
Ducky
съжалявам за ужасното качество ^^
Bobdweller
Сръбски metalstep! FUCK YEAH!!!
eMkyyy
Цял ден я слушам и ми действа доста бодро.
notexist
Тежка вечер ми се очертава, ще ме мъчат с чалга... Поне винцето е супер.
danGerous_
И днес ми е кофти ден..damn..някой да не ме е урочасал? (супер яката дума :Д)
LoveCappuchino
не ми изглежда добро решение
напомняй си, че утре е събота и деня ще ти мине по бързо (:
Feb 01 2013, 11:37
Мина. Имаше супер много работа, изтощена съм 
Feb 01 2013, 19:52лягай да спинкаш рано (:
Feb 01 2013, 20:06Така мисля да направя
Лека от сега ... 
Feb 01 2013, 20:08