joronedelchev
Бащата на Ани в "Революция Z" яко преиграва, той е тукашният Калин Врачански.
belushka20
ParaNorman - Супер якото анимационно филмчеееее!!!! Хумора е къртач!
blacksnoopy
SSD разбирачите, OCZ Agility 3 ок ли е или да се насоча към нещо по-скъпо Kingston V+200, Kingston Hyper X, Samsung SSD 840?
belushka20
Въпрос на деня : Какво ви събужда сутрин? (пр. Мен ме буди кучето с фейса си)
blacksnoopy
Новите айпади пристигнаха у офисо, както и три диска за мен
belushka20
Е тва е.. и квартиранта ми си заминава днеска.. Пак ще съм самичкаааааа :/ oh well.. fap fap fap.
Manuel
Абе майна, чета цял ден за лаптопи и все още не мога да разбера. Грее ли тоя Asus N56 толкова много или не грее :/
blacksnoopy
Супер, в офиса е останала бира от снощното парти. Днес може да се повтори.
А Ани е гаджето на брата на @FromTheInside
in the real life
Nov 16 2012, 11:52Ееей, верно, че сноши имаше нов епизод! Съвсем забравих! Трябва да си го дръпна днес след работа.
Nov 16 2012, 14:36Ани играе супер, въобще всички останали без баща й. "Филипинеца" е уникат
Nov 17 2012, 03:59